Entreprenad

Inget bygge är för stort eller för litet.

Teamet hos Tommy Allström Byggproduktion AB har de kunskaper, erfarenheter och resurser som krävs för att utföra alla typer av entreprenadarbeten. De har en stark förmåga att ta fram nya innovativa lösningar som hjälper deras kunder att få tillgång till bättre bygglösningar. De har ett brett utbud av tjänster som omfattar byggprojekt från projektering och planering till slutförande.

Vårt team

Ronnie Gyllstrand

Platschef

Ronnie Gyllstrand

Platschef

Telefon: 070-518 48 30

E-post: ronnie@tabyggproduktion.se

Peter Luth

Platschef

Peter Luth

Platschef

Telefon: 070-223 59 15

E-post: Peter@tabyggproduktion.se

Peter Sandberg

Platschef

Peter Sandberg

Platschef

Telefon: 070-232 41 02

E-post: Peter.sandberg@tabyggproduktion.se

Henrik Brånerud

Platschef / Arbetsledare

Henrik Brånerud

Platschef/arbetsledare

Telefon: 072-070 90 86

E-post: henrik.branerud@tabyggproduktion.se

Örjan Sundström

Platschef / Arbetsledare

Örjan Sundström

Platschef / Arbetsledare

Telefon: 070-180 76 13

E-post: Orjan.sundstrom@tabyggproduktion.se

Jimmy Persson

Arbetsledare

Jimmy Persson

Arbetsledare 

Telefon: 072-070 93 87

E-post: jimmy.persson@tabyggproduktion.se

Tobias Jarleskog

Arbetsledare

Tobias Jarleskog

Arbetsledare

Telefon: 072-076 35 14

E-post: tobias.jarleskog@tabyggproduktion.se

Jonas Arvidsson

Arbetsledare

Jonas Arvidsson

Arbetsledare

Telefon: 073-821 12 67

E-post: Jonas.arvidsson@tabyggproduktion.se

Tobias Fjellstedt

Arbetsledare

Tobias Fjellstedt

Arbetsledare

Telefon: 073-546 33 47

E-post:Tobias.fjellstedt@tabyggproduktion.se

Vår personal

Emil Andersson

Emil Andersson

Eddie Danielsson

Eddie Danielsson

Felix Andersson

Felix Andersson

Johan Eriksson

Johan Eriksson

Anton Appelqvist

Anton Appelqvist

Per Heinemann

Per Heinemann

Jesper Arvidsson

Jesper Arvidsson

Abdul Jafari

Abdul Jafari

Oskar Carlsson

Oskar Carlsson

Börje Karlsson

Börje Karlsson

Gustav Larsson

Gustav Larsson

Kenny Lindberg

Kenny Lindberg

Alva Lönn

Alva Lönn

Luqman Mahdi

Luqman Mahdi

Samuel Markusson

Samuel Markusson

James Leonard Mckee

James Leonard Mckee

Geo Mädälin

Geo Mädälin

Rickard Olofsson

Rickard Olofsson

Zebastian Parling

Zebastian Parling

Jonas Persson

Jonas Persson

Robin Persson

Robin Persson

Sebastian Persson

Sebastian Persson

Oskar Pettersson

Oskar Pettersson

Leif Rosengren

Leif Rosengren

Gustav Sandström

Gustav Sandström

Patrik Takalo

Patrik Takalo

Christoffer Wedholm

Christoffer Wedholm

Jonas Wester

Jonas Wester

Björn Wirenborg

Björn Wirenborg

Peter Öst

Peter Öst